Недеља сећања и заједништва

Мурал

Обележавање Недеље сећања и заједништва завршили смо у петак 10. маја 2024. године заједничком активношћу осликавања зидића на пасарели у основној школи „Нови Београд“.

Свој допринос и лични печат овом муралу веселих боја дали су ученици и ученице одељења 1/8, 2/8 и 2/9 (у пратњи професорке ликовне културе), ученици основне школе „Нови Београд“ и њени запослени, директорке обе школе, професор и студенти са Факултета за специјалну едукацију и рехабилитацију.

Овиме је показано заједништво у правом смислу речи. На осликаном зиду доминирају лале, цветови који симболизују пролеће, препород и безусловну љубав.

Захваљујемо се свима који су учествовали у осликавању и надамо се наставку сарадње!

Похваљујемо следеће ученике:

• Одељења 1/8: Нађу Булаић, Уну Грац, Емилију Ђурђић, Милицу Марјановић, Нину Милојевић, Машу Милојковић, Лану Мутавџић, Душицу Петровић и Матеја Реимана

• Одељења 2/8: Марка Комненовића, Драгољуба Југа Пантића и Зоју Шевић

• Одељења 2/9: Зои Вирцбургер, Милицу Кокерић, Соњу Јаношевић, Машу Матијевић, Јовану Ненадовић и Лену Петровић