Обавештење о упису у ИБ одељење

Школска 2024/2025.

Обавештавају се ученици који желе да се упишу у ИБ одељење, тј. да похађају програм Међународне матуре у нашој школи, да ће се пријављивање за полагање елиминационог испита из српског и енглеског језика и математике обављати од 30. маја до 7. јуна 2024. године слањем попуњене пријаве на адресу
info@xgimnazija.edu.rs

Пријава се може скинути са следећег линка:

Пријава за упис на програм ИБ*

Пријава се може попунити и у школи и лично предати у Секретаријат школе у периоду од 10. до 14. јуна од 10.00 до 14.00 часова сваког дана.

Елиминациони испити из српског језика и књижевности, енглеског језика и математике одржаће се 15. и 16. јуна 2024. године у просторијама школе.

Елиминациони испити за упис у ИБ одељење одржаће се по следећем распореду:

• 15. 6. 2024. године у 10.00 часова - испит из српског језика и књижевности
  • 15. 6. 2024. године у 12:00 часова - испит из енглеског језика
  • 16. 6. 2024. у 10:00 часова - испит из математике

Заинтересовани ученици треба да дођу у школу пола сата пре почетка испита и да са собом понесу неки документ ради идентификације (ђачку књижицу или пасош).

За све додатне информације кандидати могу да се обрате ИБ координатору – Мирјани Влаховић

За више информација о ИБ програму посетите следећу страницу: