Пројекат „Мала продавница шарених јаја“

Аутор пројекта: Оливера Ножинић, професор ликовне културе.

„Мала продавница шарених јаја“ је пројекат који је 2015. год. награђен као најбољи пројекат предузетништва младих у Србији и представљен на Међународној конференцији у Лисабону.

Пројекат „Мала продавница шарених јаја“ је пројекат предузетништва младих који се реализује у нашој школи од школске 2013/2014.год. Део је Школског програма и Годишњег програма рада наше школе. Окупља велики број учесника: ученике од првог до четвртог разреда, родитеље, госте, наставнике и запослене у школи. Одвија се кроз неколико фаза: креативну, припрему и организацију продаје и договор о расподели средстава намењених уређењу и оплемењивању амбијента школе.

Прочитајте више и погледајте колико су креативни и маштовити наши ђаци: нај-јаја и нај-аранжмани! (кликом на сличицу ћете преузети документ у целости)

МАЛА ПРОДАВНИЦА ШАРЕНИХ ЈАЈА У ДЕСЕТОЈ ГИМНАЗИЈИ