ФЕФА радионице за средњошколце

Брендови, дизајн тимова, лидери, психологија и бизнис

Пред нама су последње две у низу пролећних ФЕФА радионица, на којима је било велико задовољство разговарати о актуелним темама са средњошколцима широм Србије.

У петак, 16. 4. 2021. у 11 часова, имаћете прилику да сазнате "Kако настаје бренд".

Радионицу ће за вас реализовати бренд стратег, Мирко Бунчић. Проћи ћете кроз тајне свеских брендова и њихових успеха. Сазнаћете шта разликује успешне од неуспешних брендова, анализирате оглашавање разних брендова и утврдите да ли постоји добар и универзалан шаблон.

На следећем линку можете урадити обавезну пријаву за радионицу, али и додатно информисати о самој радионици:
Информације о радионици "Како настаје бренд"

У петак 23. 4. 2021. у 11 х, одлазимо у свет психологије. Од Луке Бабића, руководиоца новог усмерења на ФЕФА - Психологија и бизнис, имаћете прилику да сазнате више о Дизајну тимова.

Шта разликује успешан пословни тим од других, која је улога лидера и шта доиста карактерише доброг лидера, како се приступа дизајну тима, у којим околностима не треба користити тимове и који су то најпознатији митови И заблуде о тимовима… Биће ово само неке од тема, које ће вас приближити најсавременијим знањима из области пословне психологије.

Информације о радионици "Дизајн тимова"

Присуство радионицама може бити како онлине, тако и на самом факултету.