Одбојкашице прве на општинском

На Општинском такмичењу општине Нови Београд одржаном 18.11.2014. године Десета гимназије "Михајло Пупин " је победила са женском екипом у финалном мечу против Графичке школе. Са овом победом освојили смо пласман и могућност такмичења на граду.

На Градском такмичењу одржаном 25. и 28. 11. 2014. године од десет пријављених екипа одбојкашицеДесете гимназије су освојиле треће место. У полуфиналу наишли смо не ученице Спортске гимназије, које су углавном и фаворити и од њих изгубили, а самим тим и могућност за прво или друго место. Преостало нам је да играмо за треће место што смо успели да реализујемо победом у нашу корист против XIV београдске гимназије. Ученице је водила Марија Шеварлић, професор физичке културе.