Упис у први разред

Свет правих прилика је место где успевају спремни и одважни, они који знају шта желе и који умеју да истрају на свом путу – зато ДОБРО ДОШЛИ у нашу школу!

Образовни систем наше школе је модеран, смишљено уређен процес васпитања и образовања који обезбеђује да сваки ученик - ученица одабере своју линију развоја, свој тренутак за наредни корак и своју визију куда даље. У добро излаганом, складном и наизменичном садејству знања, врлина и вештина, ученици проналазе задовољство, а њихов труд и обдареност добијају смисао.

Од самог почетка наша школа настоји да очува традицију и углед генерација које су у њој школоване, као и име великана наше науке, Михајла Пупина.

Од прошле школске године, одлуком Министарства просвете, науке и технолошког развоја наша школа уписује и девето одељење првог разреда од укупно 34. Разреди су подељењи вертикалном поделом у две смене (I и III, II и IV).

Школа поседује:

• Мултимедијалну учионицу
  • 2 модерно опремљена рачунарска кабинета
  • Кабинет за хемију и биологију
  • Кабинет за музичко и ликовно
  • Салу за физичко васпитање