Допунска и додатна

Стручно веће српског језика и књижевности

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Пинтарић Ана српског језика и књижевности II/3 II/4 II/8 IV/4 IV/5 По договору Петак 7. час (П) По договору
Стевановић Татјана српског језика и књижевности I/5 II/5 III/3 IV/7 IV/8 Понедељак међусмена Четвртак међусмена Уторак по договору
Соле Ђорђевић Бојана српског језика и књижевности I/2 I/3 I/4 I/9 Понедељак претчас (П) Среда претчас (Н) Петак претчас (Н) и по договору
Стојковић Ђурђевић Љиљана српског језика и књижевности I/6 I/7 I/8 III/7 III/8 По договору По договору По договору
Шобић Љиљана српског језика и књижевности III/2 III/6 III/9 Четвратак 7. час Среда 7. час По договору
Рајић Кристина српског језика и књижевности I/1 II/1 III/1 III/4 III/5 четвртак 7. час (Н) По договору петак 7. час (Н)
Бурсић Милић Јелена српског језика и књижевности IV/1 IV/2 IV/3 IV/6 Уторак или четвртак 7. час Уторак или четвртак 7. час по договору
Плећаш Стевановић Милена српског језика и књижевности II/2 II/6 II/7 II/9 Среда претчас (Н) Уторак 7. час (П) По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника страних језика

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Влаховић Мирјана енглеског језика I/8 I/7 III/2 III/4 III/8 IV/7 IV/8 Уторак 7. час Четвратак 7. час По договору
Мефаиловски Кустудић Кармен енглеског језика II/1 II/2 III/8 III/9 IV/2 IV/6 Уторак 7. час Четвртак 7. час По договору
Цико Марина енглеског језика II/5 II/6 II/7 III/1 III/5 III/7 Уторак претчас поподне (П) По договору По договору
Крсмановић Јелицa енглеског језика II/3 II/8 II/9 IV/1 IV/3 IV/4 IV/5 четвртак 7. час (П) По договору По договору
Томић Љиљана енглеског језика I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 III/3 III/6 Среда претчас поподневна смена По договору По договору
Хинић Зорица француског језика I/4 I/5 I/7 I/8 I/9 II/5 II/6 II/9 III/6 III/9 IV/7 IV/8 Уторак 13:00 По договору По договору
Поздер Ковиљка француског језика II/7 II/8 III/5 III/8 IV/3 Петак 7. час Среда претчас (Н) По договору
Перишин Наташа француског језика IV/2 IV/4 IV/6 По договору Четвртак 6. час обе смене По договору
Црњански Петровић Оливера руског језика I/6 I/7 I/9 II/5 II/6 II/7 II/9 III/4 III/7 III/9 IV/1 IV/4 Четвртак 13:00 Среда 13:00 По договору
Раца Драгана руског језика III/1 III/2 III/3 III/4 III/5 III/6 III/7 II/6 IV/1 IV/1 IV/5 Среда 7. час (Н) По договору По договору
Марковић Виолета немачког језика I/1 I/2 I/4 I/9 II/2 II/3 II/4 II/9 III/1 III/4 III/9 IV/6 Петак 13:00-14:00 Среда 13:00- 14:00 По договору
Бошковић Драгана немачког језика I/3 II/1 III/2 III/3 IV/2 IV/4 IV/5 Уторак 13:00 - 14:00 Среда13:00 – 14:00 По договору
Станојевић Михајло енглеског језика I/6 I/7 II/4 Петак 7. час По договору По договору
Вуков-Симентић Србислава италијанског језика I/5 I/6 I/7 II/4 II/9 III/3 III/7 III/9 Уторак 3. час обе смене По договору По договору
Бијелић Kатарина италијанског језика IV/5 Понедељак 8. час преподне По договору По договору
Бјелица Љубо латинског језика I/7 I/8 I/9 II/6 II/7 II/8 II/9 уторак 7. час четвртак 7. час по договору
Пешикан Кузмановић Јелена латинског језика I/1 I/2 I/3 I/4 II/1 II/2 II/3 II/4 II/5 По договору По договору По договору
Караџић Наташа латинског језика II/5 II/6 Понедељак 14:00 - 14:45 (П) По договору По договору
Ђорђевић Јован енглеског језика I/6 Четвртак –претчас (П) По договору По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника филозофије, социологије, психологије, устава и права грађана, верске наставе и грађанског васпитања

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Ћук Петковић Тијана филозофије III/6 III/7 III/8 III/9 IV/1 IV/2 IV/7 IV/8 Петак 7. час (Н) Среда 7. час (П) По договору
Радовић Ксенија филозофије III/1 III/3 III/4 III/5 IV/3 IV/4 IV/5 IV/6 Четвртак- претчас (Н) Среда- претчас (Н) По договору
Станојевић Биљана социологије и устава и права грађана IV/1 IV/2 IV/3 IV/4 IV/5 IV/6 IV/7 IV/8 Петак претчас (П) Понедељак претчас (П) По договору
Блажевић Јелена психологије и грађанског васпитања II/1 - II/9 I/9 III/9 Уторак 6. час (П) По договору По договору
Ђикановић Тамара устава и права грађана IV/1 IV/2 IV/3 IV/5 По договору По договору По договору
Тошановић Саша верске наставе I/1 I/2 I/4 I/6 I/7 I/9 II/2 - II/7 II/9 III/1 - III/7 IV/1/ - IV/7 По договору По договору По договору
Михајловић Оља грађанског васпитања IV/3 IV/7 По договору По договору По договору
Жица Катарина грађанског васпитања IV/3 IV/7 По договору По договору По договору
Кузмановић Љиљана филозофије I/3 I/4 II/1 II/2 II/3 II/4 II/7 III/2 По договору По договору По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника историје

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Дрљача Иван историје III/5 III/6 III/7 Понедељак -претчас (Н) Среда –претчас (П) По договору
Шпадијер Квашчев Зорица историје I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 II/4 II/5 II/6 II/7 II/9 Уторак 13:00 По договору По договору
Маневски Душко историје II/1 II/2 II/3 III/1 III/2 III/3 III/4 IV/1 IV/2 IV/4 Среда 7. час (Н) По договору По договору
Радосављевић Биљана историје I/6 I/8 II/8 III/8 III/9 IV/3 IV/5 IV/6 IV/7 IV/8 Уторак 7. час (Н) По договору По договору
Бјелица Љубо историје I/7 I/9 Понедељак 7. час Уторак 4. час Уторак 4. час
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника географије

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Минић Јелена географије I/7 I/8 II/6 II/7 II/8 III/1 III/2 III/4 III/7 III/8 По договору По договору По договору
Вукадиновић Синиша географије I/9 II/1 II/2 II/5 II/9 III/9 IV/6 Понедељак 7. час (П) По договору По договору
Минић Саво географије I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 II/3 II/4 III/3 III/5 III/6 четвртак 7. час (П) уторак 7. час (Н) По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника математике и рачунарства и информатике

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Лекић Олгица математике I/1 I/2 II/1 II/3 Петак 13:00 По договору По договору
Таталовић Лејић Драгана математике II/4 II/5 II/6 IV/2 IV/4 уторак, четвртак Среда претчас По договору
Додер Саша математике IV/1 IV/3 IV/5 IV/6 Четвратак 13:05, 19:15 (П) По договору По договору
Драгојловић Оливера математике и рачунарства и информатике I/9 II/9 III/5 III/6 Уторак предчас (П); Понедељак предчас (Н) По договору По договору
Несторовић Мирчетић Љубица математике I/3 I/4 I/5 I/6 III/7 Уторак 7. час По договору По договору
Савић Ивана математике I/8 II/8 IV/7 III/8 IV/8 Понедељак и петак 7. час По договору По договору
Петровић Владимир математике и рачунарства и информатике II/2 III/3 III/4 III/9 Понедељак 7. час; Среда -претчас По договору По договору
Станковић Радојка математике и рачунарства и информатике I/2 I/3 I/5 I/8 IV/2 IV/1 IV/2 IV/3 понедељак и петак претчас (Н) По договору По договору
Стаменов Ивана математике и рачунарства и информатике I/1 I/2 I/3 I/4 I/7 II/7 IV/5 IV/6 IV/7 Понедељак 13:00 – 14:00 По договору По договору
Сајић Бранка рачунарства и информатике II/1 -II/8; IV/1 - IV/5 IV/7 По договору, увек у 13:00 (према распореду блокова) По договору, увек у 13:00 (према распореду блокова) По договору
Вукићевић Милена рачунарства и информатике I/5 - I/9 III/5 III/6 III/8 IV/7 Уторак 13:10 (Н) По договору По договору
Самарџија Биљана рачунарства и информатике III/1 III/2 III/3 III/4 III/7 III/9 IV/1 IV/2 IV/3 IV/4 По договору + Едмодо По договору По договору
Мајсторовић Сања рачунарства и информатике II/1 - II/8 II/9 I/6 I/7 I/8 II/9 IV/4 - IV/8 7. час (П) договор По договору По договору
Станчић Милка рачунарства и информатике I/1 I/6 I/7 IV/6 Уторак претчас По договору По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника физике

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Меселџић Слободан физике I/1 I/3 III/6 III/7 III/5 IV/1 IV/2 IV/6 IV/7 Понедељак претчас (Н) Четвратак 7. час (П) По договору
Чаглић Томислав физике II/6 II/7 III/1 III/2 III/3 II/7 III/4 IV/3 IV/4 Уторак 13:00 По договору По договору
Павловић Драгана физике I/8 II/8 III/9 III/8 IV/8 Понедељак 13:15 По договору По договору
Алексић Гордана физике I/5 I/6 I/7 I/9 II/1 II/2 II/3 II/4 II/5 II/9 Уторак, четвртак 13:05 - 13:50 Петак 13:05 - 13:50 По договору
Поповић Ивана физике I/3 I/4 III/5 Уторак 7. час(Н) и претчас (П) Петак претчас (Н) По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника хемије и биологије

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Арсенoвић Сања хемије I/3 I/4 I/5 I/6 I/7 I/8 III/5 III/6 III/7 III/8 Уторак 7. час Петак 7. час По договору
Ковачевић Томић Снежана хемије II/3 II/4 II/5 II/6 II/7 II/8 IV/5 IV/6 IV/7 IV/8 Петак 7. час Понедељак претчас По договору
Плавшић Јовица хемије I/9 III/1 III/2 III/3 III/4 III/9 IV/1 IV/2 IV/3 IV/4 Уторак 13:00 Понедељак 13:00 Петак 13:00
Љиљак Весна хемије I/1 I/2 Петак 13:05- 13:50 (Н) По договору По договору
Кабаница Бранка хемије II/1 II/2 II/9 По договору По договору По договору
Вукадиновић Тања биологије I/6 I/7 I/8 I/9 II/8 II/9 III/8 III/9 IV/7 IV/8 Среда 7. час (Н) Среда 7. час (Н) По договору
Станковић Светлана биологије II/3 II/4 II/5 II/6 II/7 IV/1 IV/2 IV/3 IV/4 IV/6 Среда претчас Четвратак претчас По договору
Јеврић Тамара биологије I/1 I/2 I/3 I/4 I/5 III/1 III/2 III/3 III/4 III/5 Петак 6. час Петак претчас (Н) По договору
Ђуричић Даница биологије II/1 II/2 III/6 III/7 II/9 IV/5 Уторак 7. час Четвратак претчас По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника уметности

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Пајевић Милка музичке културе I/1 - I/9 II/1 - II/9 По договору По договору По договору
Ножинић Оливера ликовне културе I/1 - I/9 II/1 - II/9 По договору По договору По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена

Стручно веће наставника физичког васпитања

Презиме и име Професор Одељења Допунска Додатна Секције
Шеварлић Марија физичког васпитања II/5 - II/9 IV/3 IV/5 IV/6 IV/7 IV/8 По договору По договору По договору
Митровић Владан физичког васпитања IV/1 IV/2 IV/3 По договору По договору По договору
Симић Мирослав физичког васпитања I/5 - I/9 II/1 II/2 III/1 III/7 III/9 По договору По договору Петак 13:15
Максић Жарко физичког васпитања I/4 III/4 По договору По договору По договору
Лекић Душан физичког васпитања I/1 I/2 I/3 I/4 III/2 - III/6 III/8 По договору По договору По договору
(Н) - непарна смена (П) - парна смена