Посета гђe Моро, амбасадорке Француске нашој школи

Амбасадорка Француске, гђа Моро, посетила је нашу школу 21. јуна 2016. и том приликом уручила дипломе о стеченом Б2 нивоу знања француског језика матурантима билингвалног француско одељења.

Обраћајући се нашим билингвалцима, њиховим родитељима, представницима управе Општине Нови Београд, директорки школе и запосленима, гђо Моро је похвалила рад и ентузијазам свих укључених у пројекат двојезичног образовања и нагласила све предности стечених диплома на пољу наставка студирања на француско говорном подручју и приликом запошљавања.

Након пригодног програма на француском језику, специјално припремљеног за ову свечаност, уприличен је и коктел за званице и наше ученике на којем смо се поздравили са нашом другом, веома успешном генерацијом, билингвалног француског одељења.