Хумани Десетари

Последње недеље старе године сакупљали смо новогодишње пакетиће за децу без родитељског старања. Више од 500 ученика донирало је слаткише, играчке, одећу, обућу, школски прибор, средства за хигијену...

Лабораторија је напуњена новогодишњим „џаковима“, тако да се могло расподелити на три дома: „Моша Пијаде“, „Дринка Павловић“ и „Звечанска“. Последње недеље смо посетили децу из ових домова. Однели смо им поклоне, приредили новогодишњу представу, а бенд је био задужен за добру атмосферу.

Свакога дана последње недеље првог полугодишта преко 100 ученика је одлучило да улепша поподне деци из домова. Једна Сашка (дом „Дринка Павловић“) је пожелела да јој ђаци са бендом поново дођу и то за рођендан. Жеља јој је испуњена.